Lalka Barbie – najpopularniejszej lalka w historii

Artykuł powstał dzięki współpracy z pracownikami sklepu internetowego z zabawkami KrolestwoDzieci.pl.

Kanon wiecznej młodości. Identyfikuje się ją z młodością, czymś i sprawną sylwetką. Jeszcze młoda lalka Barbie jest najłatwiejszą lalką na całkowitym świecie. Dowiedz się więcej na materiał lalek Barbie – przeczytaj poniższy artykuł.

Wszystkie dziewczynki pragną lalkę Barbie

Którykolwiek spośród nas doskonale zna, jak robi Barbie. Najpopularniejsza lalka posiada długie blond włosy, szczupłą sylwetkę, nienaturalnie wąską talię, długie nogi i wyraźny biust. Na płci stworzony jest zalotny uśmiech. Mattel jako ważny wyprodukował lalkę posiadającą ruchome stopy i dłonie. Dla Barbie można dokupić inne akcesoria: domek, mebelki, biżuterię, dumy a moc innych.

Najpopularniejsza lalka na świecie ma już 58 lat

Lalkę Barbie można pozyskać w ponad stu czterdziestu krajach na świecie. Zadebiutowała 9 marca 1959 roku, podczas rozmów w Pozostałym Jorku. Wyszła w kostiumie kąpielowym, w czarno – białych stanach i połączonych w kucyk długich blond włosach. Z lalką Barbie ściśle zjednoczona jest moda. Tylko dla niej planowaliśmy ubranka najsłynniejsi projektanci: Christian Dior czy Ralph Lauren. Z roku na rok pisane stanowiły inne rodzaje. Barbie jest liczną liczba ubrań, butów i biżuterii. Zabawka zachodzi w bogatych zawodach: właścicielki linii lotniczych, biura podróży, prezydenta, archeologa, badacza. Zainteresowanie lalką Barbie nie zmalało ani przez niewielką chwilę. Do rzeczywistość firma Mattel sprzedała ich nad miliard. Sprzedaż zabawek nie maleje, nawet podczas kryzysów ekonomicznych.

Fenomen lalki Barbie na świecie

Barbie była za zadanie zmienić podejście dziewczynek do lalek, które prowadziły u nich odczucia matczyne. Lalka Barbie to kobieta sukcesu, która obchodzi się modą, charakterem oraz elegancją. Występuje jednak w doskonałym makijażu oraz komfortowym stroju. Na pięćdziesiąte urodziny wypuszczono na zbyt edycję limitowaną lalki, która oczekiwała jak kanclerz Niemiec Angela Merkel. Projekt owy stanowi sygnałem silnej kobiety. Firma Mattel produkuje lalki z duchem czasu.

 

Lalki Barbie można obejrzeć i kupić na: https://www.krolestwodzieci.pl/105-barbie.